تعمیر گیربکس جیلی

یکسال یا 20,000 گارانتی

قبل از صحبت در خصوص تعمیر گیربکس جیلی، در خصوص هلدینگ خودروی جیلی، انواع مدل‌های تولید شده و مشخصات فنی آنها بیشتر بدانیم.

تعمیر گیربکس جیلی

کمپانی جیلی

هلدینگ خودروی جیلی (Zhejiang Geely Holding Group) یک شرکت خودروسازی چینی است که پس از بی‌وای‌دی، چری و گریت وال، چهارمین شرکت بزرگ خودروسازی در چین محسوب می‌شود. هلدینگ جیلی از سال 1986 شروع به کار کرد.

هولدینگ جیلی در حال حاضر خودروهای سواری خود را با برندهای جیلی، لوتوس، لینک اندکو، پروتون و ولوو عرضه می‌کند.

انواع خودروهای جیلی

  • امگرند 7
  • امگرند آر وی 7
  • ایکس 7
  • جی سی 6

مشخصات فنی جیلی X7 اتوماتیک

جیلی EC7 اتوماتیک به یک موتور 4 سیلندر 2/4 لیتری مجهز شده که 162 اسب بخار قدرت و 220 نیوتن متر گشتاور را تولید می‌کند. جیلی X7 به یک جعبه دنده AT با 6 سرعته خودکار به چرخ‌های جلوی خودرو منتقل می‌شود.

مشخصات فنی جیلی امگرند 7

خودرو Emgrand7 نخستین خودرو چینی است که بر اساس استانداردهای اروپایی تولید شده و توانسته در سال 2011 گواهینامه 4 ستاره ایمنی از Euro NCAP را دریافت کند.

این خودرو سدان با حجم پیشرانه بنزینی 1792 سی سی، 4 سیلندر 16 سوپاپ می‌تواند 138 اسب بخار تولید کند. جعبه دنده این خودرو انتقال قدرت اتوماتیک پیوسته CVT با 6 دنده می باشد.

گیربکس CVT

CVT معنی سيستم انتقال قدرت متغير است. امروزه چندين کارخانه خودروسازی مطرح از جمله جنرال‌موتورز، آئودی، هوندا و نيسان از این تکنولوژی در خودروهای جدید خود استفاده کرده اند و برنامه تحقیقات گسترده‌ای را هم برای بهبود بازده این نوع گیربکس در دستور کار دارند.

گیربکس‌های CVT عموما پس از 30 الی 40 هزار کیلومتر نیازمند تعمیر گیربکس اتوماتیک می باشند. تعمیر گیربکس جیلی از جمله مواردی است که نیازمند دانش تخصصی و تجربه باز و بست و تعمیر زیادی دارد. به دلیل حساس بودن زنجیر، پولی و دیگر قطعات مهم این مدل از گیربکس پیشنهاد می شود خودرو خود را به یک کارشناس با تجربه یا تعمیرگاه تخصصی نشان دهید.

تعمیر گیربکس جیلی

برخی خودروهای تعمیر شده در تعمیرگاه فیکس خودرو

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک
تعمیرگاه فیکس خودرو
تعمیر گیربکس جیلی
تعمیر گیربکس جیلی